Zajęcia i metody
Balet
Zajęcia i metody

Balet proponowany w naszych przedszkolach to wyjątkowy rodzaj zajęć ruchowo-muzycznych przygotowanych w oparciu o taniec klasyczny.

Zajęcia baletowe rozwijają plastyczność ciała, uczą wdzięku ruchów i gracji, a także pozwalają wyrazić dziecięce emocje. Rozbudzają wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczną.

Na zajęciach Dzieci uczą się płynności ruchów, wdzięku i piękna. Polecamy je szczególnie Dzieciom, które lubią tańczyć i już teraz marzą o magicznym świecie tańca.

Zajęcia baletowe prowadzone są przez absolwentkę Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie, tancerkę Teatru Wielkiego oraz Teatru Syrena.