Placówki
Jabłonna (Przylesie)
Placówki

Niepubliczne Przedszkole "Przy Lesie"

ul. Przylesie 60

05-110 Jabłonna

eczerwiakowska@przedszkole.info.pl

tel. 661-333-171, 661-333-181

ZOBACZ PRZEDSZKOLE - wirtualny spacer

Od września 2014r.  uruchomiliśmy w naszej placówce grupę żłobkowa.

Do grupy żłobkowej przyjmujemy dzieci od roku.

Nasza placówka  położona jest w północnej części gminy Jabłonna, w pięknym malowniczym miejscu w bezpośrednim sasiedztwie lasu. Położenie to jest atrakcyjne zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, którzy maja pewność, że ich pociechy oddychają świeżym powietrzem.

Jesteśmy nowoczesną, prywatną placówka oferująca bogaty wachlarz zajęć.  W ramach czesnego dzieci uczestniczą codziennie w zajęciach języka angielskiego prowadzonego przez nauczyciela native speaker, dwa raty w tygodniu w zajęciach umuzykalniających, zajęciach ruchowych, plastyce. Dzieci maja także możliwość oglądania przyjeżdżające do nas profesjonalne spektakle teatralne czy koncerty muzyczne. Uczestniczą także w imprezach, które odbywaja sią w naszej placówce, a które rozwijają w dziecku wyobraźnię, wiedzę, rozwijają poszanowanie otaczającego nas świata.

Nasza placówka uczestniczy w różnych ogólnopolskich programach:

Kubusiowi Przyjaciele Natury (program rozwijający wrażniwość dziecka na piękno otaczającego nas świata)

Akademia Zdrowego Przedszkolaka (program promujący zdrowe odżywianie)

Akademia Aquafresch (program promujący prawidłowe nawyki dziecka dbania o higienę)

Akademia Wyobraźni Play Dohl (program rozwijający wyoraźnię dziecka)

Mamo, Tato wolę wodę (program promujący picie wody mineralnej)

Poprzez indywidualne podejście do każdego dziecka, zapewniajÄ?c mu bezpieczeństwo, miłośÄ? pragniemy inspirowaÄ? dzieci do działania majÄ?cego na celu wspieranie ich rozwoju emocjonalnego, intelektualnego oraz społecznego.

Pragnąc, aby nasi wychowankowie rozwijali się prawidłowo włączyliśmy się do programu "Zdrowy Przedszkolak" promującego zdrowy sposób odżywiania się. Na naszych stołach pojawia się dużo warzyw i owoców. Nie podajemy dzieciom słodyczy oraz wysoko przetworzonych wędlin np., parówek, a nasze posiłki przygotowywane są z naturalnych, zdrowych produktów.

Poniżej przedstawiamy Państwu przepisy niektórych potraw, które goszczą na naszych stołach, a które są chętnie przez nasze dzieci zjadane:

Pomaranczowa pasta z kaszy jaglanej

Pasta z ciecierzycy

Pierogi leniwe

Kotlet kalafiorowy

Penne z indykiem i warzywami w sosie pomidorowym

Zupa marchewkowa

Barszcz ukrainski

Mufinki z owocami

Numery telefonów do placówki:

661 333 181 - przedszkole

661 333 171 - dyrekcja

Mail kontaktowy:

eczerwiakowska@przedszkole.info.pl

Wyprawka dziecka

Ramowy plan grupy zlobkowej

Podsumowanie pracy placówki w roku 2014/2015

Wakacyjne tematy- VII i VIII 2015r.