Reportaż
Konkurs "Zdrowie w Bajce"
Reportaż

W dniach 12-14 listopada w Legionowskim Ratuszu odbył się finał V edycji Konkursu „Zdrowie w bajce”, do którego przystąpiły Dzieci z naszego przedszkola z prezentacją "Mydło, mydło – ono spoko".

Wydział Promocji i Rozwoju Społecznego Starostwa Powiatowego w Legionowie wraz z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Legionowie oraz Niepublicznym Przedszkolem „Przy Lesie" z Legionowa od pięciu już lat organizują dla dzieci z powiatowych szkół i przedszkoli profilaktyczny konkurs teatralny zatytułowany „Zdrowie w bajce". Głównym celem konkursu jest pogłębienie świadomości dzieci na temat zdrowego trybu życia, a także kształtowanie postawy odpowiedzialności za własne zdrowie. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było hasło: higiena. Zadaniem dzieci i ich wychowawców było stworzenie autorskiego przedstawienia dotyczącego tematyki prozdrowotnej w dowolnej formie – wiersza, piosenki, teatrzyku – i przedstawienie go na gali finałowej. Konkurs był przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych: 3-4 lata, 5-latki, 5-6 lat - klasy „0” oraz 6-9 lat – klasy 1-3 szkół podstawowych.

Nasze przedszkolaki, w kategorii 3-4-latki, otrzymały wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy do galerii i relacji:

- Telewizji Legionowskiej oraz Starostwa Powiatowego w Legionowie - cz. 1 i cz. 2 o konkursie "Zdrowie w bajce”

- Gazety Powiatowej