Placówki
Legionowo
Placówki

Niepubliczny Żłobek "Przy Lesie"

ul. Hetmańska 52

05-120 Legionowo

eczerwiakowska@przedszkole.info.pl

tel. 661-333-175, 661-333-185

ZOBACZ PRZEDSZKOLE - wirtualny spacer

*** TRWAJĄ ZAPISY DO ŻŁOBKA i PRZEDSZKOLA na rok 2017/2018!!!

Nasza grupa żłobkowa powstała w roku szkolnym 2013/2014 i działa przy Niepublicznym Przedszkolu "Przy Lesie" w Legionowie. Dzieci w sposób naturalny, gdy  dorastają przechodzą do przedszkola - do środowiska, które już doskonale znają - więcej informacji w zakładce Przedszkole Legionowo.

W naszym żłobku zdajemy sobie sprawę z tego, że oddajecie nam Państwo swój najcenniejszy skarb - DZIECKO. Dlatego wspólnie dbamy o to, aby nasze maluchy były zdrowe i mogły wszechstronnie rozwijać swoje inteligencje wielorakie. Nasi nauczyciele posiadają wysokie kwalifikacje pedagogiczne, są twórczy i nieustannie poszerzają swoje horyzonty. W codziennej pracy kierujemy się zasadą zindywidualizowanego rozwoju każdego dziecka.

W ramach czesnego, a także w formie zajęc dodatkowych oferujemy dzieciom bogatą ofertę - taką, gdzie każdy zjadzie coś dla siebie - od zajęć artystycznych po sportowe. Dbając o wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat i wykorzystując  jego ciekawość otatacząjego świata i chłonność umysłu,  dzieci w grupie najmłodszej w programie dnia codziennie mają zajęcia ruchowe, plastyczne, muzyczne oraz zajęcia języka angielskiego.  Swoje programy tworzymy m.in. na bazie Matematyki Dziecięcej, Odimiennej Nauki Czytania, Metody Dobrego Startu, Ruchu Rozwijającego. Korzystamy z bogactwa pedagogiki zabawy i pedagogiki cyrku, twórczego myślenia, elementów dramy, muzyko-terapi i choreo-terapii. Nasze dzieci są objete profilaktyką logopedyczną i psychologiczną.

Jesteśmy placówką biorącą udział w kampanii ZDROWY PRZEDSZKOLAK (http://www.zdrowyprzedszkolak.org/przedszkola-w-projekcie/). Nie podajemy dzieciom słodyczy, a posiłki przyrządzamy z naturalnych i nieprzetworzonych produktów. Szerzymy także wiedzę na temat zdrowego żywienia poprzez realizację naszych programów profilaktycznych. Spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do naszego żłobka.

Nasza placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 18.00

Wyprawka dziecka

Ramowy plan dnia grupy "Delfinki"

Wydarzenia w grupie złobkowej

podsumowanie roku, czyli co ciekawego wydarzyło sie w grupie "Delfinki":

rok 2016/2017

rok 2015/2016

wakacje, czyli lipiec 2017r.

wakacje, czyli sierpień 2017r.

wrzesień 2017r.

październik 2017r.

Gazetki, czyli co działo się w grupie "Delfinki" w poszczególnych miesiącach:

wakacje- lipiec 2017

wakacje- sierpień 2017

wrzesień 2017

09.10. - 13.10.2017r.

15.10. - 20.10.2017r.

Poniżej podajemy niektóre przepisy potraw,  które goszczą na naszych stołach:

szpinakowe kluseczki

risotto warzywne EduChefa

mufinki z owocami