Zajęcia i metody
Szaleni Naukowcy
Zajęcia i metody

Zajęcia prowadzone przez Szalonych Naukowców - to profesjonalnie przygotowane programy i cykle zajęć podczas których wiedza naukowa przekazywana jest najmłodszym Dzieciom w oparciu o interaktywne doświadczenia i prezentacje.
Widzowie świetnie się bawią i nie wiedzą, że właśnie się uczą!

To zajęcia rozbudzające wyobraźnię i ciekawość Dzieci. Szaleni Naukowcy, przeprowadzając swoje eksperymenty w ciekawy sposób wyjaśniają sekrety nauki i prawa rządzące naturą.

Wszystkie programy Szalonych Naukowców tworzą zespoły zawodowców: naukowców, pedagogów i specjalistów od rozrywki.

Zajęcia trwają 60 minut. Prowadzi je Szalony Naukowiec (ubrany w fartuch laboratoryjny), który prezentuje eksperymenty z danej dziedziny i przystępnie wyjaśnia wszystkie związane z nimi zjawiska. W czasie każdych zajęć Dzieci otrzymują na własność gadżety (zabawki) naukowe.

Tematyka eksperymentów jest bardzo szeroka i obejmuje doświadczenia ze wszystkich kluczowych dziedzin nauki.

Wśród tematów zajęć pojawiają się m.in .budowa rakiet, lasery, modulacja głosu, kosmos, suchy lód, wspaniały świat iluzji optycznych, powietrznych armat, lewitujących poduszkowców Mad Science i wiele innych zagadnień.