Reportaż
Piknik rodzinny - Dzień otwarty
Reportaż

25 lipca w naszym przedszkolu odbył się wielki Piknik Rodzinny połączony z Dniem Otwartym. Była to świetnie przygotowana impreza, na której każde dziecko było mile widziane. Kadra pedagogiczna zadbała o to, by w tym dniu nie zabrakło atrakcji. Zarówno dzieci jak i ich rodzice wspaniale bawili się biorąc udział w zawodach sportowych, konkursach tanecznych, wspólnym śpiewaniu piosenek (profesjonalne karaoke) a także rodzinnym grillowaniu. Dodatkowym atutem były kąciki zainteresowań, w których to ciocie malowały dzieciom buzie, robiły szalone fryzury, tatuaże a także zaprezentowały pokaz "magiczny" ( "Fizyka Dla Najmłodszych"). Przez cały czas imprezie towarzyszyła muzyka "na żywo".

Dorośli, jeżdżąc na rowerze, przeciągając linę, tańcząc, choć przez moment znów mogli poczuć się jak dzieci i przeżyć pełne beztroski chwile. Wszyscy bawili się wspaniale, byli uśmiechnięci i zadowoleni. Niechętnie opuszczali teren naszego przedszkola.

Na piknik przybyło wiele nowych dzieci i ich rodziców. Każdy miał możliwość zapoznania się z placówką, wychowawczynie oprowadzały zainteresowanych po przedszkolu, chętnie udzielały informacji na temat jego funkcjonowania, zasad w nim panujących a także odpowiadały na każde pytanie nowoprzybyłych rodziców.

Był to cudowny, pełen atrakcji i przygód dzień.