Całodzienny pobyt w przedszkolu:

Przedszkole działa przez cały rok również w wakacje od godz. 7.00 do 18.00. Wyżywienie obejmuje śniadanie o godz. 9.00, owoce o 11.00, obiad o 13.00, podwieczorek o 15.00 i kolację o 17.00.

Zapewniamy Dziecku kompleksową opiekę i stymulowanie rozwoju oraz zestaw ciekawych zajęć dodatkowych zarówno rano jak i po południu. Wiele z nich wchodzi w cenę czesnego.

Nie zmuszamy Dzieci do leżakowania, te, które nie śpią słuchają bajek, muzyki relaksacyjnej, czytamy im książki i bajki.

W przedszkolach Dzieci podzielone są na odpowiednie grupy wiekowe. W zależności od zapotrzebowania w poszczególnych placówkach jest również klasa "0". Grupami najmłodszymi jeśli jest to konieczne opiekuje się 2 wychowawców.

Istnieje możliwość zapisywania Dzieci w ciągu roku szkolnego. Dotyczy to głównie maluchów. Proces integracji z grupą jest wtedy szybszy, łatwiejszy i mniej stresujący dla rodziców i dzieci. W tej chwili wszystkie nasze Dzieci świetnie zaaklimatyzowały się już do nowego miejsca, nie płaczą (tylko czasami, gdy trzeba iść do domu), wesoło się bawią, wiele potrafią... Nowy przedszkolak ma więc większą szansę na "wciągnięcie się" do grupy. Nauczycielom łatwiej poradzić sobie z jednym płaczącym maluchem niż z kilkoma (we wrześniu). Można mu poświęcić więcej czasu i łatwiej załagodzić jego smutki.

Naszym Paniom w grupach najmłodszych nie straszna jest zmiana pieluchy czy nakarmienie Dziecka przy obiedzie, a w sytuacjach "kryzysowych" ponoszenie na rękach.

Zapraszamy do przedszkola Dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. W roku szkolnym 2013/14 klasa "0" działa w przedszkolach w Jabłonnie, Choszczówce, Chotomowie, Rajszewie, Legionowie. Dzieci, które kończą klasę "0" w przedszkolu są bardzo dobrze przygotowane do szkoły. Nasi absolwenci radzą sobie lepiej niż ich koledzy z "zerówek" szkolnych. U nas, w kameralnej grupie, Dzieci mają więcej możliwości na rozwój indywidualny, otrzymują bardzo staranne przygotowanie dydaktyczne, również z języka angielskiego.