Placówki
Rajszew
Placówki

Niepubliczny Żłobek "Przy Lesie"

Rajszew, ul. Modlińska 75

05-110 Jabłonna

anowicka@przedszkole.info.pl

tel. 661-33-174, 661-333-184

ZOBACZ PRZEDSZKOLE - wirtualny spacer

*** Trwaja zapisy do grupy złobkowej na rok przedszkolny 2016/2017***

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

Drodzy Rodzice!
Jeżeli szukacie miejsca dla swoich najmłodszych pociech, chcecie, aby były kochane, bezpieczne i szczęśliwe a zarazem rozwijały się w gronie rówieśników, uczyły się tolerancji i samodzielności to serdecznie zapraszamy Was do naszej placówki. Od dnia 14 stycznia 2013 r. nasza placówka jest wpisana do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonych na terenie Gminy Jabłonna.

Wpis do ewidencji

Kochane Dzieci!
Nasz żłobek to miejsce, gdzie każde z Was, we własnym tempie rozwojowym, będzie dokonywało wielkich rzeczy, takich jak nauka chodzenia, biegania, nauka mówienia i samoobsługi. Będziecie poznawali nie tylko to jacy jesteście Wy, ale jacy są inni i jak można z nimi współdziałać. Będziecie poprzez zabawę odkrywali nowe wartości i piękno świata.

Gwarantujemy maluszkom pełne bezpieczeństwo a zarazem ciszę, spokój i codzienne przebywanie na świeżym powietrzu. Grupa "żłobkowiczów" nie jest duża, co umożliwia  indywidualną pracę i opiekę nad każdym z nich. Dzieci rozwijają się w rodzinnej atmosferze pełnej ciepła i akceptacji, co jest szczególnie ważne w budowaniu wiary w siebie i we własne siły na ich etapie rozwojowym.
Nasz żłobek to miejsce, gdzie maluszki czują się szczęśliwe i bezpieczne. Kadra stara się urozmaicać i wypełniać im twórczo dzień tak, aby nie były znudzone, ani zmęczone natłokiem wrażeń. Czas spędzony w placówce mądrze dzielony jest między naukę, zabawę, zajęcia ruchowo- dydaktyczne oraz odpoczynek.

Zapewniamy:

• Całodzienną opiekę od godziny 7:00 – 18:00
  • Wyżywienie zgodne z uwzględnieniem diety każdego maluszka.
  • Współpraca z rodzicami zarówno w sprawach opieki jak również wychowania, czego celem jest ujednolicenie metod żywienia, wychowania i pielęgnacji.
  • Zajęcia dydaktyczne, plastyczne,ruchowe.
  • Rytmikę dwa razy w tygodniu.
  • Codziennie zajęcia języka angielkiego.
  • Doskonałą opiekę pedagogiczną i psychologiczną.
  • W pełni bezpieczne zabawki, dostosowane do wieku i rozwoju maluchów.
  • Dodatkowe atrakcje realizowane z miesiąca na miesiąc tj: teatrzyki, kuchcikowo, Dzień Rodziny, itp.

Jeżeli pragniesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest szczęśliwe, a jego dzień przepełniony jest zabawą i uśmiechem, zapraszamy.

Plan dnia

7.00 - 8.30    PRZYJMOWANIE DZIECI DO ŻŁOBKA

8.30 - 9.00    ŚNIADANIE I

9.00 - 10.00   ZABAWY EDUKACYJNE I RUCHOWE, ZAJECIA EDUKACYJNE, JĘZYK ANGIELSKI, RYTMIKA

10.00 - 10.15  II ŚNIADANIE (OWOCE)

10.30 - 11.00  ZABAWY RUCHOWE NA DWORZE

11.15 - 11.30  PRZYGOTOWANIE DO OBIADU

11.30 - 12.30  OBIAD część I zupa

12.45 - 14.00  CZYTANIE BAJEK, CZAS NA SEN

14.00 - 14.30  OBIAD część II drugie danie

14.30 - 15.30  ZABAWY NAŚWIEŻYM POWIETRZU, GIMNASTYKA

16.00 - 16.30  PODWIECZOREK

16.30 - 18.00   ZABAWY DOWOLNE, KOLACJA, ODBIERANIE DZIECI

Zależy nam na tym, by nasi podopieczni byli nie tylko usmiechnieci i szczęśliwi, ale przede wszystkim, aby prawidłowo i zdrowo się rozwijali. Dlatego jesteśmy w programie Zdrowy Przedszkolak. Nie podajemy dzieciom wysoko przetworzonych wędlin, tradycyjnych słodyczy. Posiłki sa zróznicowane, w sklad których wchodzą różnego rodzaju kasze, makarony, mięsa, ryby, ale równiez dania jarskie: naleśniki, kluski leniwe czy na przykład kotlety z kalafiora. Dzieci jedzą duzo past na bazie soczewicy, ciecierzycy czy kaszy kaglanej. Na śniadanie dzieciom padawane są naturalne płatki lub kaszki. Codziennie dzieciom podawane są warzywa i owoce. Dzieci piją wode mineralną, herbatki owocowe i naturalne kompoty. Na podwieczorki są podawane ciasta pieczone przez naszą fimę.

„Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.”
                                                                                             Phil Bosmans