Wyjazdy

ZARYS OFERTY -LATO 2016

Nasza MISJA to Wychowanie przez Sport.
Propagujemy zdrowy styl życia. Przekazujemy wzorce do naśladowania. Uczymy współpracy, tolerancji oraz pomocy słabszym. Tworzymy zgrane społeczności obozowe. Uczymy, że Sport to nie tylko wyczyn, ale przede wszystkim świetna zabawa.

JEŚLI DOKONUJĄC REZERWACJI W PUNKCIE OSOBA/FIRMA POLECAJĄCA WPISZESZ NAZWĘ NASZEGO PRZEDSZKOLA - OTRZYMASZ RABAT SREBRNEJ KARTY NA KAŻDY WYJAZD Z TEJ OFERTY :)

Ferie Przedszkolaka w Alpach - tak było:)

Wyjazd letni: MAŁA AKADEMIA SPORTU+Hot English - tak było:)

Mała Akademia Sportu udała się. Kilkoro rodziców zostawiło swoje dzieci na następny tydzień. Forma pobytu rodzic-dziecko też "wypaliła", choć lepiej zaaklimatyzowały się dzieci, które były bez rodziców:) Urozmaicone zajęcia sportowe + angielski, czyli brak czasu na nudę wydają się być warte powtórzenia dla najmłodszych w przyszłym roku.